Devre Mülk Nedir

Sur Tatil Evleri GYO ile rüya gibi bir tatil evine sahip olun. Devre Mülk seçeneklerimizle Gayrimenkul yatırım ortaklığı fırsatlarını kaçırmayın.
Dört Mevsim Dört Dörtlük Tatil

Dört Mevsim Dört Dörtlük Tatil

Sur Tatil Evleri GYO ile dört mevsim, dört dörtlük tatili bir kez alın, ailenizle ömür boyu keyfini sürün. Kendi evinizin konforunda yılın yorgunluğunu atarken otel konforunda tasarlanmış Sur Yapı Tatil Evleri tesislerinde dilerseniz deniz, kum ve güneşin, dilerseniz her mevsime uygun tematik havuzların ve aquapark'ların tadını çıkarın. Dilerseniz Spa & Wellness merkezlerinde sağlıklı yaşama adım atın, dilerseniz sporla iç içe olmanın keyfine varın. Onlara ait alanlarda unutulmaz tatiller yaşayacak olan çocuklarınıza doğa, kültür ve tatil turlarıyla birbirinden güzel anılar hediye edin.

Hayatınıza Yatırım Yapın

Sur Yapı Tatil Evleri'nden alacağınız tapulu devre mülklerle otel konforunda, ömür boyu dört mevsim tatil seçeneklerine sahip olurken kullanmadığınız dönemde kiraya verip gelir elde edebileceğiniz tapulu devre mülkünüzü çocuklarınıza, torunlarınıza miras bırakabileceksiniz.

Hayatınıza Yatırım Yapın
Kullandığınız Kadar Ödeyin

Kullandığınız Kadar Ödeyin

Uygun fiyatlı ve kazançlı tatil sağlayan, geleceğin yükselen değeri paylaşım ekonomisini kullanmasıyla ön plana çıkan Sur Yapı Tatil Evleri'nin sakinleri kullandığı dönem içinde tükettiği hizmet kadar para ödeyecek. otel konforuna sahip Sur Yapı Tatil Evleri, bu özelliğiyle kendisine yapılan yatırımı çok kısa sürede amorti etme ve kara geçme şansı sağlıyor.

Tek Valizle Yolculuk Edin

Sur Yapı Tatil Evleri'nden devre mülk alanlar, her yıl belirledikleri dönemde haftalık paketlerle istediği süre kadar satın alarak tek valizle yolculuk yapıyor ve geniş aileleriyle konforlu bir tatilin tadını çıkarıyor. Aynı anda birçok kişinin konaklamasına imkân tanıyacak şekilde tasarlanan devre mülklerde beyaz eşyalar, oturma grupları, küçük ev aletleri ve ev tekstili gibi her türlü ihtiyaca cevap veren eşyalar standart olarak yer alıyor.

Tek Valizle Yolculuk Edin
Kişiselleştirilmiş Hizmet

Kişiselleştirilmiş Hizmet

Çağdaş yaşam alanlarının olmazsa olmazı ‘kişiselleştirilmiş hizmet' Sur Yapı Tatil Evleri'nin satış sonrası hizmetlerini şekillendiren kavramların başında geliyor. Sur Yapı Tatil Evleri tesislerinde konuklar, ihtiyaçları olan pek çok hizmeti kendi taleplerine göre organize edebiliyor. Dileyen Spa & Wellness'te ruhunu ve bedenini dinlendirirken dileyen günübirlik doğa ve kültür turlarına katılabilecek ya da uzman kadro eşliğinde birbirinden heyecanlı doğa sporlarını deneyimleyebilecek.

Çocuklara Özel Alan Ve Aktiveteler

Sur Yapı Tatil Evleri tasarlanırken en önem verilen konuların başında çocuklar için özel alan ve hizmetler oluşturmak geliyor. Kendilerine ait havuzlarda suyla iç içe olmanın keyfini sürecek olan küçük misafirler, açık ve kapalı oyun alanlarında uzman gözetmenler eşliğinde eğitici ve eğlenceli vakit geçirebilecek.

Çocuklara Özel Alan Ve Aktiveteler
  E-Bülten Listesimize Kayıt Olun