SUR TATİL EVLERİ GYO

SUR TATİL EVLERİ GYO

Sur Tatil Evleri GYO, tatil alışkanlıklarınızı değiştirmek için geliyor. ‘Paylaşım ekonomisi' ve ‘4 mevsim ayrıcalıklı tatil' anlayışıyla geliştirilmiş, otel konforunda devre mülkler sizleri bekliyor. Tatil ve yatırım kavramlarını bir araya getiren Sur Tatil Evleri GYO, aynı zamanda gayrimenkul ve turizm sektörlerinin yüksek karlılık ve prim potansiyelini tek bir yatırım aracında toplayarak güvenli ve verimli bir yatırım imkânı sunuyor.

Gayrimenkul, perakende ve enerji sektörlerindeki 30 yıllık deneyimini turizm sektörüne taşıyan Sur Yapı, Sur Tatil Evleri GYO çatısı altında geliştireceği projelerle tatil anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor.

Sur Tatil Evleri GYO'nun ‘Yeni nesil tatil' mottosuyla geliştirdiği Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, 4 mevsim ayrıcalıklı tatil ve karlı yatırım imkanını bir arada sunuyor. Geleceğin yükselen değeri ‘paylaşım ekonomisi' esasıyla hayata geçirilen Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, bir tatilden beklenen her şeyi ‘4 mevsim tatil' formuyla bir araya getirerek yatırımcının beğenisine sunuluyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 ev seçeneklerinin yer aldığı Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, sakinlerine tek valizle yolculuk ve geniş aileyle yıllar boyu hesaplı tatil vaat ediyor. Beyaz eşyalar, oturma grupları, küçük ev aletleri ve ev tekstili gibi her türlü ihtiyaca cevap veren eşyalarla donatılmış 1+1 evler 4 kişi, 2+1 evler 6 kişi, 3+1 evler ise 8 kişi kapasiteye sahip.

Beş yıldızlı otel konforuna sahip Sur Yapı Tatil Evleri Antalya; Torosların eteğindeki bol oksijenli orman havası, spa & wellness'ı, aquapark'ları, spor ve sosyal aktivite alanları, kumsallı yüzme havuzu, kadınlara özel yüzme havuzları, çocuk havuzları, dalga havuzu, kapalı, sıcak ve soğuk su yüzme havuzu, zen havuzları, özel plajı ve restoranlarıyla sakinlerine ömür boyu ayrıcalıklı tatil imkânı sunuyor.

32 bin metrekare ormanlık alana komşu konumda bulunan Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'da aynı zamanda uzman kadro eşliğinde ATV, trekking, dağ yürüyüşü, kaya tırmanışı, paintball, off road gibi açık hava sporları yapmak mümkün.

Tesisin kentin ulaşım ağlarına yakın konumu sayesinde Akdeniz'in incisi Antalya'nın 7/24 yaşayan şehir hayatını doyasıya yaşama fırsatı bulacak olan Sur Yapı Tatil Evleri sakinleri, aynı gün içinde hem plaj hem de Saklıkent'te kayak keyfi yapabilecek, kısa bir yolculukla Alanya Akdağ ve Isparta Davraz Kayak Merkezi'nde kayak, kızak, snowboard, kar raftingi gibi kış sporlarını deneyimleyebilecek. Tarih sevenler günübirlik turlarla Olimpos'tan Sagalosos'a antik yolculuğa çıkarken doğa severler Köprülü Kanyon'da rafting yapabilecek ya da Salda Gölü'nde sakinliği kucaklayabilecek.

‘Kullandığın kadar öde' anlayışıyla ömür boyu hesaplı tatil yapma olanağı sunan Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'daki devre mülkler aynı zamanda karlı bir yatırım olma özelliği de taşıyor. Sur Yapı Tatil Evleri'nden alınacak tapulu devre mülkler günden güne değer kazanırken kira getirisi potansiyeliyle tatilden para kazanmanın yolunu açıyor. Her geçen yıl artan tatil fiyatlarına da çözüm getiren Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, gelecek kuşakların bile tatil maliyetini ortadan kaldırıyor. Çünkü Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'dan devre mülk alanlar, ömür boyu tatil hakkını tapusuyla birlikte çocuklarına ve hatta torunlarına miras bırakabiliyor.